01:the offspring dirty magic 02:linkin park - crawling 03:lostprophets - hello again 04:lostprophets - sway 05:placebo - sleeping with ghosts
i want a sequel, please :P
hvala puno za komplimente pozdravicu i nemanju ja sam izasao i bilo je whoooooooooaaa ali sad sam rano ustao pa sam kao popisan
hello! :chemist: lol pretpostavljala sam da izgledas tako nekako... ne znam zasto... :mellow: [/b] u pozitivnom illi negativnom smislu?
dusan i'm the one standing and the other is my best friend nemanja
prly super izgledas ovo smo ja i moj najbolji drug nemanja (koji takodje obozava lp ja sam ovaj sto stoji dusan
:chemist:
jel imate neku sliku da vidim kako izgledate?
who do you like better
01:linkin park - hybrid theory 02:the offspring - ignition 03:lostprophets - start something 04:papa roach - infest 05:korn - untouchables 06:the...
ok
where can i download fake sound of progress for free?
jel ovaj sig bolji? imao sam neku dodatnu popodne...spremam se za prijemni
e ja moram u skolu pozdrav :D
poz prly a sto da ga smanjim?
nista posebno vidim da si bolesna...nadam se da ces brzo da ozdravis koja ti je ovo pesma u sigu?
pozdrav svima
thank you, thank you ivana, you're far too kind Running For Cover When I try to get closer You push me away When you say that it’s over I’m...
svaka cast
engleski a ti sta planiras?